lechia

Zastanawiacie się pewnie co się dzieje w temacie flagi upamiętniającej naszą świątynie Traugutta 29.

Od początku roku zbieraliśmy od Was projekty. W marcu wybraliśmy z pośród nadesłanych prac 10 najlepszych i zrobiliśmy sondę. Jej wyniki zostały następnie przeanalizowane przez przedstawicieli wszystkich grup kibiców Lechii.

Stwierdzili oni, że żadna z prac nie jest na tyle zajebista, by ją wykonać. Niestety ale mają rację i chyba większość z Was się z tym zgodzi. Pamiętam, że mało było komentarzy osób zadowolonych z projektów jakie do nas dotarły.

Zobacz wyniki sondy

Poniżej prezentujemy 3 najlepsze Waszym zdaniem projekty.

Lechia Gdańsk
Pierwsze miejsce

 

Lechia Gdańsk
Drugie miejsce

 

Lechia Gdańsk
Trzecie miejsce

 

Ustaliliśmy zatem, że ruszamy z tym tematem od nowa. Czy będzie ogólnodostępne głosowanie czas pokaże. Najważniejsze jednak by w końcu pojawiły się jakieś powalające projekty. Jest teraz okres wakacyjno-urlopowy może więc nasi Biało-Zieloni graficy nabiorą większej ochoty do pracy niż w zimie. Próbki haseł możecie zobaczyć na innych projektach. Nic nie stoi na przeszkodzie by je wykorzystać ale może ktoś wymyśli nowe.

Mam nadzieję, że tym razem pójdzie to o wiele sprawniej i nie będziemy musieli miesiącami czekać na nowe projekty. Pamiętajcie, że im prędzej zrobimy flagę tym prędzej będzie ona wisiała na PGE Arenie.

Swoje prace nadsyłajcie do naszej redakcji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zachęcamy również do dyskusji i dzielenia się swoimi pomysłami w wątku poświęconym nowym flagom.

Nowe flagi - podyskutuj na forum Lechia.net

Do boju Biało-Zieloni graficy!!!