Sektor Niebo - czy ktoś jeszcze nie wie co to jest?

No właśnie. Pomysł stworzenia przez nas miejsca, gdzie godnie będą upamiętnieni zmarli Kibice Lechii Gdańsk jak widać bardzo się Wam spodobał. Po śmierci każdego z naszych braci od razu słychać głosy, że dana osoba zasiadła w Sektorze Niebo itp.

Aktualnie pragnę zaprezentować Wam odświeżoną podstronę poświęconą zmarłym kibicom. Mam nadzieję, że teraz jeszcze godniej będą upamiętnieni wszyscy zmarli.

Sektor Niebo

Jednocześnie chciałbym podzielić się z Wami pomysłem, który mam nadzieję zostanie wprowadzony w życie. Uważam, że Sektor Niebo powinien powstać także przy stadionie PGE Arena.

Co myślicie o tym, by w jakimś miejscu w okolicach stadionu przy Pokoleń Lechii Gdańsk była np. ściana z tabliczkami upamiętniającymi zmarłych kibiców. Tabliczki mogły by być w kształcie siedzisk stadionowych (ale to tylko moja prywatna propozycja) i być opatrzone imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i datą śmierci.

Oczywiście powinno być to dalej powiązane ze stroną, gdzie jest szczegółowy opis, zdjęcia + wspomnienia zmarłych kibiców.

Rozważcie na spokojnie ten pomysł. Może uda się namówić Stowarzyszenie lub kogoś innego by wziął temat na własne barki. Może jednak uważacie, że to głupota i nie warto w ten sposób upamiętniać kibiców.

Zachęcam do dyskusji. Jeżeli jesteście na tak to piszcie jak Wy byście to widzieli. Gdzie i w jakiej formie najlepiej by się to prezentowało. Jeżeli ktoś ma zdolności graficzne to śmiało zachęcamy do nadsyłania propozycji.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora