lechia

Dla wszystkich naszych czytelników przygotowaliśmy jeszcze jeden konkurs na zakończenie bieżącego roku.

Okres przyznacie jest trochę nudny. Poznaliśmy nazwisko nowego trenera ale nic poza tym nadal nie wiemy. Mamy więc nadzieję, że przynajmniej nasze konkursy umilą Wam końcówkę mijającego roku.

Korzystając z przerwy w rozgrywkach aktualizujemy część podstron i działów. Teraz przyszła pora na nasze fotorelacje. Możecie od dziś przeglądać zaktualizowany dział foto, w tym wszystkie galerie z bieżącego sezonu oraz oczywiście wcześniejsze pod poniższym linkiem.

 

Odnośnik do działu z naszymi galeriami

Z tym też działem związane jest nasze dzisiejsze pytanie konkursowe. Ile galerii (fotorelacji z wydarzeń sportowych, kibicowskich itp.) znajduje się w dziale foto? Chodzi o wszystkie (meczowe, rugby, T29, Baltic Arena itp).

Nagrodą w konkursie jest zestaw naszych redakcyjnych gadżetów a wygra ta osoba, która pierwsza poda dokładną liczbę lub będzie najbliżej właściwej odpowiedzi. Na wasze typy czekamy jak zwykle pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku (30.12) do godziny 16:00.

Lechia Gdańsk

 

Życzymy powodzenia!