×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

Chcecie pokazać, że to wy najlepiej znacie się na piłce? Uważacie, że o ekstraklasie wiecie wszystko?

A może chcecie utrzeć komuś nosa i przy tym nieźle się zabawić? Proszę bardzo. Od teraz serwis Ekstraklasa.wp.pl daje Wam taką możliwość! Ruszyła kolejna runda internetowej zabawy!

Zasady są proste. Prawdziwi piłkarze ekstraklasy grają co tydzień mecze, zdobywają gole, zaliczają asysty, oglądają kartki. Ale Lechia, Wisła czy Ślask to nie jedyne drużyny, w których występują. Oni grają także dla Was, w waszych własnych dream teamach stworzonych zupełnie za darmo. To tak jak w słynnej Premier League - internetowym hicie, w którym uczestniczą miliony kibiców. Dla Was realia najlepszych rozgrywek na świecie, tych prawdziwych i tych wirtualnych autorzy serwisu przenoszą na nasz polski, dobrze znany grunt.

Fantasy Liga - to tutaj dają Wam możliwość dyrygowania drużyną (lub drużynami) piłkarską. Nazwijcie ją jak chcecie, grajcie w lidze, w której chcecie, rywalizujcie z kim chcecie.

Pokażcie, jakimi jesteście menadżerami. I co najważniejsze, bawcie się bez płatnych rejestracji, bez tony zbędnych haseł, formularzy i innych tego typu utrudnień. Naprawdę, żeby zostać mistrzem, nie trzeba wydać nawet złotówki.

Lechia Gdańsk

Po więcej szczegółów odsyłamy na strony serwisu Ekstraklasa.wp.pl

Zaproszenie

Jeśli chcecie dołączyć do naszej ligi, to kod dostępu to: 896028819.

Przejdź na stronę http://fantasyliga.wp.pl i jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, stwórz własną drużynę.

Następnie wejdź na stronę "Ligi prywatne" i dołącz do Naszej ligi!