Trzecia edycja konkursu z dymkami została zakończona.

Pod konkursowym zdjęciem pojawiło się, ponad 50 propozycji. Dwie z nich przypadły Wam do gustu co widać po ilości lajków. Zwycięski podpis, który widzicie powyżej zaproponował Karol Langner, któremu gratulujemy wygranej w postaci zaproszenia do Green Lounge na najbliższy mecz Lechii z GKS Bełchatów (25 maja). Dodajmy, że jego propozycja dostała ponad 250 głosów! Zacięta rywalizacja o zwycięstwo trwałą do samego końca, bowiem druga propozycja zyskała aż 214 głosów.

Dla pozostałych uczestników mamy dobrą wiadomość. W najbliższych dniach oczekujcie kolejnych konkursów w tym cyklu. Mamy nadzieję, że uda nam się wybrać równie ciekawe zdjęcia. A Wam życzymy powodzenia i przede wszystkim dobrych humorów w poniedziałkowe wieczór.

W poniższej galerii zbieramy wszystkie zwycięskie prace oraz inne, które naszym zdaniem są ciekawe. Galeria będzie oczywiście rozbudowywana w miarę wyłaniania kolejnych zwycięzców.

{joomplucat:1238 limit=6|columns=3}

Komiks "Uzupełnij dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać [link]. Zachęcamy również do dyskusji. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora