lechia

Jak co tydzień ruszamy z kolejną kolejką "Mini" typer Lechia.net, który jest organizowany na naszyej stronie na FaceBook. Do wygrania jest Piłkarski Manager Gra Planszowa.

Po czterech kolejkach liderem jest Ryszard Kodymowski z dorobkiem 21 punktów, na drugiej pozycji Piotr Chistowski tracąc zaledwie jeden punkt do lidera natomiast trzecie miejsce zajmuje Wojciech Potaszkin tracąc dwa punkty do lidera.

W naszej zabawie wzięło do tej pory udział 138 osób. Jak sami widzicie jeszcze każdy ma szanse na zwycięstwo, ponieważ do końca sezonu pozostało jeszcze 9 kolejek! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy.

Zobacz aktualną tabelę z rankingiem

Przypominam że typujemy tylko na naszym fanpage'u na Facebooku w odpowiednim temacie. Można typować od środy od godziny 16:00 do piątku do godziny 16:00!

Lechia.net na Facebook

Powodzenia!

Piłkarski Manager Gra Planszowa

Gra została przygotowana z myślą o miłośnikach sportu, w szczególności futbolu. Piłkarski Manager to jedyna w swym rodzaju gra planszowa łącząca w sobie elementy piłki nożnej i gry ekonomicznej. Każdy z graczy wciela się w rolę managera drużyny grającej w lidze polskiej. Celem gry jest zbudowanie jak najsilniejszego teamu, co pozwoli na osiąganie sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy. Istotnym jest fakt, że w managera można grać w pojedynkę.

 

pilkarski-manager.pl

 

Źródło: Własne