Dawno nie było lepszej i łatwiejszej okazji do zdobycia koszulki meczowej naszego klubu i to z podpisami wszystkich zawodników!

Taka szansa otwiera się dzięki magazynowi „FourFourTwo” i oficjalnemu sponsorowi Ekstraklasy – firmie Manta, które wspólnie organizują konkurs z tą cenną nagrodą.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage’a Manty na Facebooku. Później trzeba jedynie krótko i ciekawie odpowiedzieć w komentarzu pod poniższym artykułem na pytanie: „Kto i dlaczego, Twoim zdaniem, jest najlepszym piłkarzem naszego klubu?”.

Fanpage Manty na Facebooku [kliknij]

Wybrana zostanie jedna, najciekawsza zdaniem redakcji odpowiedź. Konkurs trwa do 1 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi do 6 lipca. Zapraszajcie znajomych, bierzcie udział i promujcie swój klub!

Manta to polska firma, która z każdym  rokiem rozwija asortyment produktów, jest też producentem telewizorów Full HD produkowanych w Polsce, na których można oglądać mecze swojego ulubionego zespołu w najwyższej jakości obrazu. Model o przekątnej 50 cali kosztuje jedyne 1799 zł (http://sklepmanta.pl/pl/p/Telewizor-Manta-LED5003/236)

Zobacz też oficjalny kanał Manty na Youtubie [kliknij]

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora