Zimową przerwę w rozgrywkach ligowych postanowiliśmy urozmaicić Wam konkursami.

Jak wiadomo, gdy kończy się ostatni mecz jesieni czeka nas zawsze kilka miesięcy przerwy w emocjach piłkarskich. Zazwyczaj ten czas zwany jest "sezonem ogórkowym" gdyż obfituje w przeróżne plotki transferowe.

By nie skazywać Was na nudę przygotowaliśmy konkursy, które mamy nadzieję pomogą Wam emocjonować się Lechią także w przerwie między rozgrywkami.

Nie o wszystkim możemy napisać teraz by nie zdradzać niespodzianek. Zachęcamy jednak byście przede wszystkim zabierali wszędzie barwy Lechii. Za jakiś czas pojawią się u nas konkursy fotograficzne np. "Biało-Zielona Choinka", "Zima z Lechią w tle", "Pokolenia Lechii Gdańsk - wersja świąteczna". Piszemy o tym wszystkim z wyprzedzeniem, bo znając naszą zimę to różnie z nią może być.

Jeżeli macie pomysły na inne konkursy piszcie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) a my z miłą chęcią skorzystamy z waszych podpowiedzi.

KONKURS - "Wymyśl życzenie, wygraj zaproszenie"

Przed świętami i nowym rokiem wszyscy wysyłamy sobie nawzajem kartki z życzeniami. Często się one dublują, często są wręcz nudne. W tym roku postanowiliśmy zachęcić Was do zabawy w wymyślenie ciekawych życzeń, które redakcja Lechia.net roześle do czytelników oraz firm i mediów z nami współpracujących.

Swoje pomysły przysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie się podpisać i podać telefon kontaktowy). Na wasze pomysły czekamy do wtorku 18 grudnia br. włącznie. Na zwycięzcę będzie czekała nagroda w postaci zaproszenia do T29 Bar o wartości 50zł.

Sponsorem naszych konkursów jest T29 Bar

T29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora