Wspólnie z naszym partnerem firmą BeActive zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu polegającego na uzupełnianiu dymków na zdjęciach.

Tradycyjnie prosimy o zaproponowanie tekstu, który pasuje do dymka na zdjęciu konkursowym (znajdziecie je na naszym profilu na Facebooku). Liczymy na waszą pomysłowość.

Czekamy na śmieszne, zabawne, dowcipne, błyskotliwe, ciekawe hasła. Wszystkie obraźliwe, wulgarne i temu podobne nie będą brane pod uwagę.

Propozycje wpisujecie na naszym fanpage na Facebooku pod zdjęciem konkursowym. Zwycięży ta propozycja, która zdobędzie najwięcej lajków.

W przypadku remisu decydujący głos będzie należał do redakcji.

Lechia.net na Facebook

Sponsorem konkursu jest firma BeActive, która funduje dla zwycięzcy zestaw nagród w postaci karnetu Open na siłownię, shakera, notesu, koszulki fitness.

beactive

Konkurs trwa do czwartku (1 maja) do godziny 21:00. Zwycięskie prace z poprzednich edycji oraz inne ciekawe propozycje możecie oglądać w galerii "Komiks z dymkami". Zachęcamy do przesyłania własnych (pozakonkursowych) propozycji do tej galerii.

{joomplucat:1238 limit=9|columns=3|ordering=random}

Komiks "dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współautorem tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net - macie więc z czego wybierać.

Zobacz nasze fotorelacje

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora