Po dłuższej przerwie wracamy z konkursem mini-TYPER Lechia.net.

Oczywiście przed zabawą zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie do szybkiego podania odpowiedzi na naszym profilu na Facebooku.

Regulamin konkursu

Typujemy minutę strzelenia pierwszej bramki przez Lechię oraz nazwisko strzelca.

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę drużynie przeciwnej i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tą bramkę otrzymuje nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 50zł do wykorzystania w T29 Bar.

Dwie osoba, które jako pierwsze poprawnie wytypują tylko minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę drużynie przeciwnej otrzymają następujące nagrody: pierwsza odpowiedź - zaproszenie o wartości 30zł, druga odpowiedź - zaproszenie o wartości 20zł do wykorzystania w T29 Bar. Punkt ten ma zastosowanie tylko, gdy nie będzie przyznana nagroda główna.

Typujemy na Facebooku od dzisiaj (tj. 15.11.2012) do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 20.45 jutro (tj. 16.11.2012), poprzez zamieszczenie komentarza pod wpisem z konkursem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Lechia.net na Facebook

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29

t29