Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu minuty i strzelca pierwszej bramki dla Lechii.

Na początku zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie do szybkiego podania odpowiedzi na naszym profilu na Facebooku pod wpisem konkursowym.

Regulamin konkursu

Typujemy minutę strzelenia pierwszej bramki przez Lechię oraz nazwisko strzelca.

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę drużynie GKS Bełchatów i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tą bramkę otrzymuje nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 50zł do wykorzystania w T29 Bar.

Dwie osoba, które jako pierwsze poprawnie wytypują tylko minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę drużynie GKS Bełchatów otrzymają następujące nagrody: pierwsza odpowiedź - zaproszenie o wartości 30zł, druga odpowiedź - zaproszenie o wartości 20zł do wykorzystania w T29 Bar. Punkt ten ma zastosowanie tylko, gdy nie będzie przyznana nagroda główna.

Typujemy na Facebooku tylko do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 13.30 jutro (tj. 24.11.2012), poprzez zamieszczenie komentarza pod wpisem z konkursem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Lechia.net na Facebook

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29

t29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora