W sobotę 16.03 o godz. 18:00 w Sosnowcu Lechia Gdańsk zmierzy się z Zagłębiem. Z tej okazji wspólnie z Oficjalnym Sklepem Kibiców Lechii Gdańsk przygotowaliśmy konkurs meczowy.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe udzielacie albo poprzez zamieszczenie komentarza pod tym artykułem albo na naszym FB pod wpisem z info o konkursie.

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

W której minucie padnie pierwsza bramka dla Lechii Gdańsk i kto będzie jej autorem? (przykład: 90'Mila)

Nagrodą w konkursie jest KOSZULKA "My Wierzymy tylko w BKS" ufundowana przez "Oficjalnym sklepie kibiców Lechii Gdańsk".

W przypadku, gdy Lechia nie strzeli żadnej bramki, nagroda nie zostanie przyznana.

Jeśli nikt nie trafi idealnie - decyduje minuta strzelenia bramki. Wygra ten, kto pierwszy trafił lub będzie najbliżej.

Typujemy do rozpoczęcia meczu (wpis edytowany = dyskwalifikacja) w komentarzach (zwykłych lub FB).

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie. Hej Lechia Gol! #MyWierzymy #GramyOTron #LechiaPany