W piątek 6.09 o godz. 20:45 w ramach eliminacji do Euro reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowenią. Z tej okazji wspólnie z Oficjalnym Sklepem Kibiców Lechii Gdańsk przygotowaliśmy konkurs meczowy.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe udzielacie albo poprzez zamieszczenie komentarza pod tym artykułem albo na naszym FB pod wpisem z informacją o konkursie.

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

W której minucie padnie pierwsza bramka dla reprezentacji Polski i kto będzie jej autorem? (przykład: 11'Mila)

Nagrodą w konkursie jest koszulka NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANY KLUB W TRÓJMIEŚCIE ufundowana przez "Oficjalny sklep kibiców Lechii Gdańsk".

W przypadku, gdy Polska nie strzeli żadnej bramki, nagroda nie zostanie przyznana.

Jeśli nikt nie trafi idealnie - decyduje minuta strzelenia bramki. Wygra ten, kto pierwszy trafił lub był najbliżej.

Typujemy do rozpoczęcia meczu (wpis edytowany = dyskwalifikacja) w komentarzach (zwykłych lub FB).

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.