W niedzielę 12.06 o godz. 18:00 na Euro 2016 polska reprezentacja zagra z Irlandią Północną.

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych postanowiliśmy dla naszych czytelników przygotować konkursy dotyczące Euro 2016.

Zapraszamy więc do udziału w naszym konkursie meczowym. Przypominamy, że odpowiedzi na pytania konkursowe udzielacie wyłącznie w artykule korzystając albo z tradycyjnych komentarzy albo z Facebookowych.

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

Kto strzeli pierwszą bramkę dla Polski w tym meczu i która to będzie minuta? (przykład: Lewandowski'33).

Nagrodą w konkursie jest gadżet Lechia.net (do wyboru kubek lub poduszka). UWAGA! Osoba, która trafi idealnie dostaje 2 gadżety!

W przypadku, gdy Polska nie strzeli żadnej bramki wylosujemy zwycięzcę z pośród wszystkich osób biorących udział w konkursie.

Typujemy do rozpoczęcia meczu (wpis edytowany = dyskwalifikacja) w komentarzach (zwykłych lub FB) wyłącznie pod tym artykułem.