Zapraszamy do udziału w naszym tradycyjnym konkursie meczowym polegającym na wytypowaniu minuty i strzelca pierwszej bramki dla Lechii w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok.

Na początku tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie do szybkiego podania odpowiedzi pod poniższym artykułem.

Regulamin konkursu

Do tej pory typowaliście na Facebooku, jednak jak zauważyliście zmieniły się zasady umieszczania tam komentarzy (nie wyświetlają się w kolejności ich wpisywania). Zatem by było sprawiedliwiej przenosimy konkurs na stronę. Teraz typujecie wpisując komentarze pod tym artykułem.

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tego gola otrzyma nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 50zł do wykorzystania w T29 Bar.

Jeżeli natomiast nikt nie trafi w 100% to dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie wytypują tylko minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę otrzymają następujące nagrody: pierwsza odpowiedź - zaproszenie o wartości 30zł, druga odpowiedź - zaproszenie o wartości 20zł do wykorzystania w T29 Bar.

Typujemy jedynie do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 17:00 w niedzielę (tj. 14.04.2013), poprzez zamieszczenie komentarza tylko i wyłącznie pod tym artykułem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Jeżeli chcecie komentować anonimowo musicie koniecznie podać właściwe maile, byśmy potem mogli się z wami skontaktować.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29.