7 sierpnia przypadają 76 urodziny Lechii Gdańsk. Z tej okazji przygotowaliśmy nową podstronę - Aleja Gwiazd Lechii Gdańsk. Od ponad 10 lat Lechia gra na nowym stadionie w Letnicy. Młode pokolenie lechistów nie odwiedza już naszego pierwszego stadionu. Starsi wiedzą, że TRAUGUTTA 29 to nie jest zwykły stadion. Tu się wychowaliśmy, tu Lechia grała przez ponad 60 lat. To tu znajduje się Aleja Gwiazd, którą na początku XXI wieku zainicjowali Kibice Lechii Gdańsk, by w ten sposób uhonorować najlepszych piłkarzy i trenerów w historii Klubu.

Nagrodą w dzisiejszym konkursie są Karty do gry na 75-lecie Lechii Gdańsk ufundowana przez "Fanstore Lechii Gdańsk".

 

A teraz kolej na dzisiejsze pytanie:

Wymień wszystkich piłkarzy i trenerów Lechii Gdańsk, którzy do tej pory zostali uwiecznieni w Alei Gwiazd na Traugutta 29.

dsc02621 20170717 1900358634 

Odpowiedzi przysyłacie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie koniecznie podać imię i nazwisko!)

Na wasze odpowiedzi czekamy do soboty 7 sierpnia do godziny 19:45.

Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, a o wynikach losowania poinformujemy w komentarzu pod tym artykułem (na Facebooku) oraz w osobnym artykule z rozwiązaniem konkursu. Jeżeli nikt nie trafi idealnie, wygra osoba, która poda najwięcej osób.

Szczegóły dotyczące odbioru nagród:
  • Odbiór osobisty w sklepie Fanstore, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Wysyłka krajowa - dopłata około 15 zł za przesyłkę krajową
  • Wysyłka zagraniczna - indywidualna aktualna wycena kuriera lub poczty na podstawie przesłanego adresu

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.

#MyTworzymyHistorię #T29 #LechiaPany #AlejaGwiazd

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora