Nasza wczorajsza zagadka okazała się dla Was dość trudna.

Zadaliśmy Wam wczoraj następujące pytanie "Jakie wydarzenie przedstawia powyższe zdjęcie i kiedy ono miało miejsce?"

Wydawać się może, że to było tak nie dawno i wielu z nas ma to wydarzenie jeszcze świeżo w pamięci. Jednak po ilości prawidłowych odpowiedzi, jakie dotarły do naszej redakcji widać, że trzeba Wam odświeżać pamięć i prezentować czasem, na naszych stronach, różne wydarzenia z historii naszego klubu.

Z pośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wybraliśmy zwycięzcę, którym okazał się Felek. Przysłał on, naszym zdaniem, najciekawsza odpowiedź.

Pikieta kibiców Lechii przeciwko zarządowi po spadku zespołu Lechii-Olimpii z ówczesnej 1-szej ligi. Pikietę prowadził Tadeusz "Dufo" 10 czerwca 1996 r.
Taczki były przeznaczone dla niektórych działaczy: Zbigniewa Golemskiego, Kazimierza Kuleszy, Tadeusza Zagórskiego, Leszek Lis i Ryszarda Banaczka. Do kibiców wyszedł tylko Golemski bo innych w klubie nie było. Byli też piłkarze, na pewno był Tomek Unton i Krzysztof Sadzawicki.
Generalnie było wesoło choć nam kibicom nie było za bardzo do śmiechu po tym co z klubem się wtedy działo. Ale jak to my mamy w zwyczaju znów przetarliśmy szlaki bo przecież "To my tworzymy historię - Lechia Gdańsk".

Przypomnijmy, że nagrodą jest zaproszenie do T29 Bar o wartości 50zł. Gratulujemy a dla tych, którym się teraz nie poszczęściło mamy dobrą wiadomość. Już wkrótce kolejne konkursy. Bądźcie czujni. Śledźcie naszą stronę i nasz Fanpage na Facebooku.

{joomplucat:147 limit=6|columns=3}

1996-06-10 Pikieta kibiców Lechii Gdańsk

Nagrodę w konkursie ufundował T29 Bar

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora