W sobotę 27 października o godz. 18:00 w meczu 13 kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańsk zmierzy się przed własną publicznością z Arką Gdynia. Z tej okazji wspólnie z 'Oficjalnym sklepem kibiców Lechii Gdańsk' zapraszamy na konkurs.

Derby to nie tylko Ekstraklasa. Kusząc Was nagrodą zachęcamy jednocześnie do poszerzenia swojej wiedzy o historii Lechii Gdańsk. Odpowiedź na dzisiejsze pytanie znajdziecie oczywiście u nas na stronie.

Odpowiedzi na pytania konkursowe udzielacie albo poprzez zamieszczenie komentarza pod tym artykułem albo na naszym profilu na FB pod wpisem z info o konkursie.

Nagrodą w konkursie jest biało-zielona czapka idealna na zbliżające się mrozy ufundowane przez "Oficjalny sklep kibiców Lechii Gdańsk".

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

Podaj ilu trenerów prowadziło do tej pory zespół Lechii Gdańsk w dotychczasowych 40 meczach derbowych z Arką Gdynia i który z nich ma najwięcej derbowych zwycięstw na swoim koncie?

Zwycięzcę wylosujemy z pośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 10:00.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie. Wszyscy na mecz! Hej Lechia Gol! #DerbyDlaLechii

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora