Sektor niebo

Tomasz Stoppa (21 marca 1968 - 24 stycznia 2023)

Kibic Lechii Gdańsk, jeden z założycieli stowarzyszenia Biało-Zieloni. Brał czynny udział w dobudowie klubu od A klasy do Ekstraklasy.
Był współautorem biuletynu meczowego, bezpłatnej gazety dla kibiców Lechii Gdańsk. Członek Federacji Młodzieży Walczącej. W 2002 r. brał udział w wyborach do Rady Miasta jako kandydat Komitetu Wyborczego kibiców Lechii “Naprzód Lechio”.
Przez wiele lat pracownik Uniwersytetu Gdańskiego.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora