Sektor niebo

Mariusz Czerw (23 marca 1972 - 26 marca 2022)

3 dni po swoich 50-tych urodzinach, odszedł od Nas Mariusz Czerw, kibic naszej Lechii. W przeszłości trenował w juniorach Biało-Zielonych pod okiem trenera Michała Globisza. Trener z uśmiechem powtarzał Mariuszowi "czemu takie nogi się marnują..". Był jednym z uczestników przedmeczu juniorów rozegranego przed pamiętnym meczem Lechia - Juventus w 1983 r.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

córka Dominika

Tato czemu !!! Czemu mnie zostawiłeś nikt nie był tak silny tak jak Ty, pamiętam jak opowiadałeś mi, jak grałeś przedmecz z Juventusem i strzeliłeś bramę, no tak !!! Bo kto inny jak nie Ty, z kim ja będę teraz oglądać mecze, a w szczególności powtórki, na których bardziej się wkurzałeś, niż jak oglądaliśmy mecz na żywo!!! Lechia była twoim serduszkiem, a Teraz Ty jesteś serduszkiem dla niej tej jedynej ukochanej !!! Kocham Cię.

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora