Sektor niebo

Jarosław Pawelczak (17 września 1976 - 9 lutego 2022)

W dniu 9 lutego 2022 roku w tragicznym wypadku zmarł wieloletni kibic Lechii Gdańsk Jarosław Pawelczak wraz ze swoim starszym synem Szymonem. Jarek miał 45 lat, a jego syn 23. Oboje mieszkali w Stegnie. Jarek jak i Szymon zawsze nosili Lechię w sercu. To Jarek zabrał swojego syna, jak był mały, pierwszy raz na mecz, tak jak przeważnie w życiu bywa. Miłość do naszego klubu miała być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dziś już ich nie ma z nami. Jarek osierocił młodszego syna Mateusza oraz kochającą żonę Ewelinę.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje
Redakcja Lechia.net

 

Wspomnienia

W Sektorze NIEBO jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne, lub niekompletne.
Znałeś/aś zmarłego? A może po prostu kojarzysz go z meczów? Nie czekaj na innych, tylko przyślij do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia, a my dodamy je na stronę, by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora