W rundzie finałowej musimy w naszej grze uwypuklić to, co przynosiło nam dobre efekty w sezonie zasadniczym - mówił na konferencji trener Nowak.

- Mamy swoją koncepcję, której konsekwentnie się trzymamy. Mamy też grupę ludzi, w których wierzymy i ich wypuszczamy na boisko. Skoro wcześniej to wszystko zdawało egzamin, nie inaczej musi być teraz - mówił na konferencji przed pierwszym meczem grupy mistrzowskiej z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.

- Runda wiosenna nie była zła w naszym wykonaniu. Po pierwszych meczach mieliśmy powody do optymizmu. Strzelaliśmy sporo bramek, a mało ich traciliśmy. Moim zdaniem mecz z Lechem w Poznaniu był tym, który nas zastopował i po nim przyszły kolejne porażki. Potem udało nam się odbudować, jednak straciliśmy naszą skuteczność. Pokazał to zresztą mecz w Szczecinie. Musimy to poprawić, by grało nam się lepiej - mówił Nowak. - W siedmiu meczach, które są przed nami możemy nie mieć aż tylu sytuacji co we wcześniejszych spotkaniach, dlatego tym bardziej trzeba je zamieniać na bramki - dodał trener Lechii.

Zapraszamy do odsłuchania całej konferencji.

Historia spotkań z Termaliką

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora