Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po meczu Śląsk - Lechia, w której udział wziął trener Biało-Zielonych Piotr Nowak.

- To był dziwny mecz. Dwie stracone bramki w pierwszej połowie postawiły nas w trudnej sytuacji. Zmiany personalne, a także ustawienia w drugiej części meczu spowodowały, że szybko odrobiliśmy straty i mogliśmy pokusić się o zwycięstwo – mówił Nowak. – Szkoda, że ten mecz tak się ułożył. W pierwszej połowie zabrakło nam koncentracji i większego zaangażowania. A co do błędów, to Dusan Kuciak wielokrotnie nas ratował w bardzo trudnych sytuacjach. Dziś zdarzyło się tak, że miał słabszy dzień. Mimo wszystko jednak, druga połowa meczu w naszym wykonaniu napawa optymizmem. Byliśmy w niej skuteczni, tworzyliśmy groźne sytuacje i dobrze graliśmy wysokim pressingiem.

W spotkaniu ze Śląskiem nie wystąpił Milos Krasić. Co było powodem absencji Serba?

- Podczas czwartkowego treningu przy oddawaniu strzału Milos poczuł silny ból i musiał przerwać zajęcia. W najbliższych dniach po dokładnych badaniach dowiemy się, ile potrwa jego przerwa w grze. Wstępne diagnozy mówią o czterech do sześciu tygodni przerwy – wyjaśnił Piotr Nowak.

źródło: Lechia.pl/Slasknet