14 Kwietnia 2024 roku TLG rozegrała mecz 17. kolejki gdańskiej B-klasy z Wisłą Długie Pole. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy aż 9:1

Podczas 17. kolejki B-klasy Tylko Lechia Gdańsk rozegrała przy bocznym boisku na Traugutta 29 mecz przeciwko Wiśle Długie Pole. Spotkanie przejdzie do historii, ponieważ podopieczni Macieja Kalkowskiego po świetnym meczu wygrali z ekipą gości aż 9:1. Jest to najwyższe zwycięstwo Tylko Lechii Gdańsk. Do tej pory najwyższe wygrane gdańszczanie notowali z Moreną i Wisłą Długie Pole, obydwa zakończyły się wynikiem 8:0.

Tylko Lechia Gdańsk ma na koncie 46 punktów i ma 4 punkty przewagi nad drugim Respectem Przejazdowo, awans ekipy Macieja Kalkowskiego do A-klasy jest coraz bardziej prawdopodobny.Jeśli TLG awansuje do 7. poziomu rozgrywkowego w Polsce, będzie to piękne zakończenie historycznego pierwszego sezonu.

Ekipa TLG notuje jak na razie świetny sezon, na 17 meczów mają 15 zwycięstw,1 remis oraz 1 porażkę z początku rozgrywek. Oprócz fotelu lidera najlepszą defensywą ligi. Bramkarz TLG musiał tylko 14 razy wyciągać piłkę z siatki.

Zapraszamy wszystkich kibiców Lechii Gdańsk na następny mecz TLG, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 17.00  w Steblewie z miejscową Wisłą Steblewo!