Decyzją Areny Gdańsk Operator, spółki zarządzającej Stadionem Energa Gdańsk, zmianie uległy ceny wejściówek na miejsca biznesowe typu Gold i Silver na mecze Lechii Gdańsk z Legią Warszawa oraz Arką Gdynia.

Strefa Prestige na Stadionie Energa Gdańsk, gdzie znajdują się miejsca biznesowe, także podczas meczów Lechii, zgodnie z umową między klubem a Areną Gdańsk Operator, pozostaje pod egidą tego drugiego podmiotu. Ta spółka ustala ceny biletów do stref Gold oraz Silver i podjęła suwerenną decyzję o podwyżce tego typu kart wstępu na mecze Biało-Zielonych z Legią Warszawa i Arką Gdynia. Wejściówka typu Gold na te spotkania będzie kosztować 400 zł (na mecz z Zagłębiem Lubin 340), z kolei Silver 300 zł (z Zagłębiem 240).

– Lechia Gdańsk została zaskoczona tą decyzją – mówi Adam Mandziara, prezes klubu. – Zgodnie z umową Arena Gdańsk Operator mogła ją oczywiście podjąć, ale dobrym zwyczajem byłoby poinformowanie nas o swoich zamiarach. Tymczasem nic takiego nie nastąpiło, co przyjęliśmy z niesmakiem. Tym bardziej, że to nasi kibice kupują bilety na strefy Gold czy Silver, chcąc oglądać na stadionie mecze z udziałem Lechii – dodał.

Ceny biletów na mecze Lechii, zależne od klubu, czyli te na trybuny: czerwoną (sektor 1 i 2), żółtą, zieloną i niebieską, pozostają bez zmian, zgodnie z cennikiem obowiązującym od rundy wiosennej. I to niezależnie od przeciwnika, z którym przyjdzie się w tym sezonie mierzyć Biało-Zielonym. Wszystko o biletach na spotkania naszej drużyny w Lotto Ekstraklasie znajdziecie Państwo na stronie bilety.Lechia.pl.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora