W poniedziałek 8 sierpnia 2016 zespół Lipali opublikował teledysk do utworu „Chłopcy”, który poprzez wędrówkę ukazuje charakterystyczne dla Gdańska miejsca, w tym Stadion Energa Gdańsk.

W nagraniu klipu obok Katarzyny Figury, Mirosława Baki, Leszka Możdżera czy Natalii Partyki, uczestniczyli zawodnicy Biało-Zielonych: Michał Chrapek, Michał Mak, Adam Chrzanowski i Juliusz Letniowski. Zachęcamy do oglądania.

Zdjęcia do teledysku kręcone były w połowie czerwca. Wówczas na płycie Stadionu Energa Gdańsk, która zastąpiła scenę, zjawili się członkowie zespołu Lipali w towarzystwie zawodników Lechii, prezentując swoje umiejętności piłkarskie. - Utwór jest opowieścią o przeszkodach, które dosięgają wszystkich ludzi, niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia oraz o pokonywaniu trudności. Dlatego też zaangażowaliśmy gdańszczan z różnych kręgów, którzy utożsamiają się z tym miejscem. Piłkarze Lechii są częścią tego społeczeństwa, bo wierzą, że ich ciężka praca przyniesie efekty. Nie byłoby przecież Gdańska bez Lechii! - mówił założyciel i wokalista zespołu Lipali Tomasz Lipnicki.

 

- Na planie nagrania klipu muzycznego jestem pierwszy raz. Brałem już udział w różnych podobnych akcjach, ale to wydarzenie jest dla mnie nowością. Była to na pewno fajna sprawa i ciekawe przeżycie warte zapamiętania - dodał pomocnik Lechii Gdańsk Michał Chrapek.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora