Rok 2022 jest jednym z najbogatszych w wydarzenia piłkarskie. W związku z tym, że Mistrzostwa Świata w Katarze są prawdopodobnie najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem, szybko rośnie również liczba osób chcących wesprzeć swoją ulubioną drużynę w tak ważnym momencie. Nie możemy przegapić tego piłkarskiego święta. 

Przybliżmy Wam najlepszych polskich bukmacherów oferujących świetne kursy na piłkę nożną!

Który bukmacher ma najlepsze kursy na piłkę nożną

Mówiąc o licencjonowanych bukmacherach w Polsce i Europie warto zrozumieć, że różnica w kursach, nie zawsze jest głównym wyznacznikiem. W zależności od mistrzostw i platformy bukmacherskiej, którą wybierzesz, możesz być mile zaskoczony programami bonusowymi. Freebies, lepsze kursy i oczywiście szeroka oferta zakładów na żywo sprawiły, że zakłady internetowe stały się jeszcze bardziej popularne! Przyjrzyjmy się głównym portalom bukmacherskim w Polsce:

Fortuna

Ten bukmacher jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Jedną z największych zalet korzystania z tej platformy jest bonus powitalny, wysokie i szybkie kursy, a także szeroka oferta zakładów. Kolejnym zasłużonym plusem jest to, że bukmacher oferuje mnóstwo transmisji na żywo w wielu różnych sportach, w tym wszystkie mecze Mistrzostw Świata w Katarze.

Bukmacher jest szczególnie popularna wśród fanów piłki nożnej, ze względu na wysokie kursy w formacie Live, a także hojne bonusy dla stałych graczy.

LVBET

LVBET jest również jedną z wiodących firm oferujących szeroki zakres kursów na większość dyscyplin sportowych. Chcielibyśmy skupić się na opcji Player Bets. W rzeczywistości jest to nowoczesny kreator zakładów, w którym bukmacher pozwala na obstawianie w rozszerzonym formacie, po najlepszych możliwych kursach.

Warto też zauważyć, że podczas obstawiania w formacie live nie było żadnych problemów z kursami. Bukmacher oferuje podwyższone kursy na większość dyscyplin, w tym piłkę nożną

STS

Mówiąc o zakładach piłkarskich, po prostu nie mogliśmy nie wspomnieć o jednym z najstarszych bukmacherów. STS obecnie zachwyca swoich użytkowników wieloma miłymi bonusami, ponieważ od ponad roku stara się przenieść swoją główną publiczność do zakładów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Mówiąc o aplikacji mobilnej, działa ona świetnie i to najważniejsze!

Oznacza to, że ten bukmacher bez depozytu, jest świetny nie tylko w ofertach przedmeczowych, ale i na żywo. Dużym plusem jest również rozbudowana oferta live streamingu.

Ten bukmacher to świetne narzędzie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę w zakładach bukmacherskich. Szczególnie ważnym narzędziem mogą być zakłady bez ryzyka, które są odpowiednie dla każdego początkującego gracza, który chce wspierać swoją ulubioną drużynę.

Największe kursy na piłkę nożną – jak to możliwe?

Mówiąc o kursach na taki sport jak piłka nożna, nie mogliśmy nie wspomnieć o dwóch najpopularniejszych formatach zakładów, a mianowicie: Przedmeczowe i Live. Porozmawiajmy krótko o każdym z nich.

Prematch

Ten rodzaj zakładów odbywa się przed rozpoczęciem meczu i jest to klasyczny format. Kursy są mniejsze, więc gracze mogą sprawdzić statystyki i dokonać świadomego wyboru.

Live

Format zakładów na żywo jest uważany za nowszy i stał się popularny dopiero od momentu uruchomienia platform bukmacherskich.  Zakłady na żywo będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które przyzwyczajone są do oglądania widowiskowych sportów, takich jak piłka nożna. Po ocenie sytuacji na boisku możesz w porę podjąć decyzję i obstawić po wyższych kursach! Format ten cieszy się dużą popularnością zarówno wśród początkujących, jak i amatorów. 

źródło: artykuł gościnny