Młody skrzydłowy Lechii zagrał w czwartek 63. minuty w meczu reprezentacji Polski do lat 19 z rówieśnikami z Malty. Spotkanie zostało rozegrane w ramach eliminacji do mistrzostw Europy, a Biało-Czerwoni wygrali 5:0.

To drugi mecz młodych Polaków i drugi wygrany w ramach turnieju eliminacyjnego. W grupie, która rozgrywa swoje mecze w Wielkopolsce poza Polską i Maltą grają jeszcze San Marino oraz Holandia. W pierwszym spotkaniu z San Marino Kacprzycki nie pojawił się na boisku. Tym razem w czwartkowej potyczce z Maltą zagrał od pierwszej minuty. Na boisku w sumie spędził ponad godzinę.

Polska po dwóch meczach ma na koncie 6 punktów, a bilans bramek to 7:0. Daje to drugie miejsce w grupie, bo na czele jest Holandia, która po dwóch spotkaniach też ma komplet punktów, ale ma również lepszy o dwie bramki bilans strzelecki. Właśnie z Holendrami Biało-Czerwoni zagrają w ostatnim meczu o pierwsze miejsce w grupie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 14 października we Wronkach. Niezależnie jednak od jego wyniku Polacy już zapewnili sobie awans do kolejnej rundy eliminacji do mistrzostw Europy.

Źródło: lechia.pl