Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1999) prowadzona przez Jacka Magierę przegrała w Kaliszu z Holandią 1:2 w swoim czwartym meczu Elite League U-21. Całe spotkanie rozegrał Tomasz Makowski, który zdobył jedynego gola dla biało-czerwonych.

Dla Makowskiego był to drugi mecz w reprezentacji w ostatnich dniach. W dodatku drugi, w którym piłkarz Lechii rozegrał 90 minut. I wreszcie drugi, w którym strzelał bramkę. Cztery dni wcześniej jego trafienie przyczyniło się do zwycięstwa 4:3 nad Niemcami.

W 63. minucie na boisku pojawił się Mateusz Żukowski, wypożyczony do końca sezonu z Lechii do Chojniczanki Chojnice.

Po czterech rozegranych meczach nasza reprezentacja jest na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

Polska - Holandia 1:2 (0:2)
Bramki: Makowski - Aboukhlal (14.), Ekkelenkamp (36.)

Polska: Sokół - Szota Ż, Bondarenko, Kiwior - Bednarczyk (63. Skóraś), Poręba (85. Benedyczak), Makowski, Slisz Ż, Grabowski (63. Puchacz) - Zylla, Kurminowski (63. Żukowski).