W szóstym kolejnym ligowym meczu rezerwy Lechii Gdańsk nie potrafiły odnieść zwycięstwa.

Tym razem Biało-Zieloni przegrali na własnym  boisku z Drawą Drawsko Pomorskie 0:1. To trzecia z rzędu porażka podopiecznych trenera Krzysztofa Wilka.

Początek spotkania należał do Lechii. Już w pierwszych minutach meczu Paweł Buzała mógł dwukrotnie zagrozić bramkarzowi Drawy.  Po tych niewykorzystanych sytuacjach spotkanie się wyrównało. W 38 minucie Damian Garbacik we własnym polu karnym sfaulował rywala i arbiter podyktował „jedenastkę”. Rzut karny skutecznie wykorzystał Paweł Bielecki.

Po zmianie stron już w 47 minucie groźnie strzelił wprowadzony Adam Gołuński. Jednak jego strzał trafił w poprzeczkę. W dalszej części spotkania do głosu doszli goście. Sam Przemysław Brzeziański mógł trzykrotnie pokonać Kacpra Rosę, lecz za każdym razem przenosił piłkę nad poprzeczką.

Lechiści po 25. kolejce spadli na 11. miejsce w tabeli. W przyszłą niedzielę czeka ich wyjazdowy mecz z rezerwami Arko Gdynia.

Raport meczowy [Lechia II - Drawa Drawsko Pomorskie 0:1]

Źródło: Lechia.pl