"Pewne zwycięstwo Wisły", "Biała Gwiazda znów odjeżdża", "Strzał zza połowy pogrążył Lechię" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Wisłą Kraków. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Pewne zwycięstwo Wisły"

Wisła Kraków pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 3:0 (2:0) w meczu 25. kolejki Ekstraklasy. Biała Gwiazda umocniła się na pozycji lidera ekstraklasy. Ozdobą spotkania był piękny gol Michaiła Siwakowa z blisko 50 metrów....[więcej]

Sport.pl: "Biała Gwiazda znów odjeżdża"

Piłkarze z Krakowa w Gdańsku zrobili kolejny krok do mistrzostwa. Łatwo ograli Lechię i nad drugą w tabeli Jagiellonią mają sześć punktów przewagi. Ozdobą meczu był gol z połowy boiska Siwakowa...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała z Wisłą 0:3. Może gdyby sędzia zagwizdał inaczej..."

Wisła zagrała z respektem dla Lechii, cofnęła się i czekała na okazje do kontrataków. Ta taktyka okazała się skuteczna. Krakowska drużyna wygrała w Gdańsku aż 3:0 (2:0), dobijając miejscowych strzałem z 51 metrów! Może mecz potoczyłby się inaczej, gdyby w pierwszej połowie sędzia zagwizdał dwa razy inaczej, dyktując dla miejscowych karnego i uznając gola? Czym dłużej trwała gra, tym biało-zieloni byli bardziej bezradni i nie zdobyli się nawet na celny strzał...[więcej]

Wp.pl: "Lechia grała...a Wisła strzelała"

W najciekawszym niedzielnym meczu 25. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk przegrała na własnym stadionie z krakowską Wisłą 0:3 (0:2). Piękną bramkę dla gości zdobył Sivakov, który z połowy boiska przelobował golkipera gospodarzy Pawła Kapsę...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Strzał zza połowy pogrążył Lechię"

Wisła Kraków nie przegrała trzeci raz z rzędu. W meczu na szczycie w Gdańsku, piłkarze Białej Gwiazdy wygrali 3:0 po bramkach Genkova, Kirma i Sivakova. Kuriozalna była trzecia bramka dla Wiślaków, którą Białorusin zdobył strzelając zza połowy boiska...[więcej]

Źródło: własne