lechia

"Pierwsze zwycięstwo Lechii na PGE Arenie", "Biało-zieloni pokazali charakter po przerwie", "Lechia wygrywa po świetnej drugiej połowie" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Górnikiem. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Lechia Gdańsk odczarowała PGE Arenę"

Lechia Gdańsk odniosła pierwsze zwycięstwo na PGE Arenie. W meczu kończącym 6. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy gdańszczanie pokonali Górnika Zabrze 2:1 (0:1). Trzy punkty dały Lechii bramki Mateusza Machaja i Piotra Wiśniewskiego...[więcej]

Sport.pl: "Lechia Gdańsk odczarowała PGE Arenę"

Piłkarze Lechii Gdańsk w końcu wygrali na swoim nowym stadionie. Dzięki determinacji, ale i także szczęściu, pokonali Górnika Zabrze 2:1...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Pierwsze zwycięstwo Lechii na PGE Arenie. Biało-zieloni pokazali charakter po przerwie"

Lechia odczarowała remisową dotychczas PGE Arenę. Gdańszczanie pokonali Górnika Zabrze 2:1, mimo że do przerwy przegrywali 0:1. Zwycięstwo, podobnie jak dwa tygodnie temu, dał biało-zielonym Piotr Wiśniewski, a pierwszego gola w ekstraklasie zdobył Mateusz Machaj. Trener Tomasz Kafarski trzy punkty zadedykował kibicom, którzy dopingowali jego podopiecznych na stadionie, a piłkarzom pogratulował postawy zwłaszcza w drugiej połowie...[więcej]

Wp.pl: "Lechia wygrywa po świetnej drugiej połowie"

Lechia Gdańsk pokonała Górnika Zabrze 2:1 w meczu kończącym 6. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. To pierwsze zwycięstwo gdańszczan na PGE Arenie. Po pierwszej, nudnej połowie, w drugiej kibice byli świadkami naprawdę dobrego meczu, w którym akcja przenosiła się spod jednej bramki pod drugą...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Pierwsze zwycięstwo lechistów na PGE Arenie"

W ostatnim spotkaniu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mateusz Machaj oraz Piotr Wiśniewski...[więcej]

Źródło: własne