"Korona wraca na fotel lidera", "Piłkarze Lechii bez trzeciego zwycięstwa z rzędu", "Korona nie zwalnia tempa" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Górnikiem. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Korona wraca na fotel lidera"

Korona Kielce tylko na jeden dzień oddała fotel lidera ekstraklasy. Po zwycięstwie 1:0 (1:0) z Lechią Gdańsk podopieczni Leszka Ojrzyńskiego ponownie są na czele ligowej tabeli...[więcej]

Sport.pl: "Lechia Gdańsk przegrała w Kielcach z Koroną 0:1"

Lechia Gdańsk opromieniona dwoma zwycięstwami z rzędu chciała kontynuować dobrą passę. Zadanie było o tyle trudne, że jej przeciwnikiem była Korona Kielce, niespodziewany lider T-Mobile Ekstraklasy. I gdańscy piłkarze musieli przełknąć gorzką pigułkę, Korona zasłużenie ograła Lechię 1:0 i pozostanie na szczycie tabeli co najmniej do następnej kolejki...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Piłkarze Lechii bez trzeciego zwycięstwa z rzędu. Korona zagrała skuteczniej"

Niestety gdańskim piłkarzom nie udało się wygrać trzeciego meczu z rzędu w T-Mobile Ekstraklasie. Gdańszczanie pojechali do Kielc na mecz z dotychczasowym liderem i stracili bramkę już w 10 minucie. Okazało się później, że było to jedyne trafienie w meczu...[więcej]

Wp.pl: "Korona nie zwalnia tempa"

Korona Kielce pokonała Lechię Gdańsk 1:0 w meczu 7. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy i powróciła na fotel lidera tabeli, który po piątkowych meczach na chwilę odebrał jej Lech. Kielecki zespół wciąż jest niepokonany w tym sezonie...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Korona wróciła na fotel lidera"

Korona Kielce pokonała Lechię Gdańsk 1:0 i wróciła na fotel lidera, spychając Lecha Poznań na drugą pozycję. Jedyną bramkę w sobotnim pojedynku zdobył w dziewiątej minucie Jacek Kiełb. Dla kielczan było to czwarte zwycięstwo w sezonie...[więcej]

Źródło: własne