"Kolejna niewykorzystana szansa Śląska", "Była walka i ambicja, zabrakło zwycięstwa", " "Czerwień" Sochy ustawiła mecz" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu ze Śląskiem Wrocław. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Śląsk zmarnował szansę, Lechia zremisowała"

Śląsk Wrocław nie wykorzystał szansy na zrównanie się z tabeli z liderującą Legią Warszawa i zaledwie zremisował mecz 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. I to szczęśliwie, bowiem grał przez 75 minut w dziesiątkę i prezentował się na pięknej PGE Arenie słabiej od Lechii Gdańsk...[więcej]

Sport.pl: "Jeszcze Lechia nie zginęła "

Do 84. minuty spotkania Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław wydawało się, że biało-zieloną wstęgę z napisem Ekstraklasa należy przepasać czarnym kirem. Na szczęście dla gdańszczan bramkarz Śląska Marian Kelemen w swojej dobroduszności postanowił sprezentować Lechii bramkę, dzięki czemu Lechia jest nadal w grze o utrzymanie ...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia zremisowała z osłabionym Śląskiem. Była walka i ambicja, zabrakło zwycięstwa"

Piłkarze Lechii nadal nie potrafią wygrać w tym roku na PGE Arenie. Ze Śląskiem przez blisko 80 minut gospodarze grali w liczebnej przewadze, po czerwonej kartce dla Tadeusz Sochy, ale najpierw sami stracili gola, a potem strzelili dwa, lecz ten ostatni nie został uznany. Co prawda część kibiców już skandowała: "pierwszą ligę witamy", ale gdańszczanie po remisie 1:1 (0:0) wciąż są w grze o utrzymanie. Jak słusznie podkreśla Paweł Nowak po tej kolejce nadal będą nad kreską strefy spadkowej...[więcej]

Wp.pl: "Kolejna niewykorzystana szansa Śląska"

Piłkarz Śląska Wrocław po raz kolejny nie wykorzystali szansy na zrównanie się punktami z liderem T-ME, warszawską Legią. Podopieczni Oresta Lenczyka jedynie zremisowali na wyjeździe z gdańską Lechią 1:1 (0:0). Goście z Wrocławia większą część meczu grali w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartką został ukarany Tadeusz Socha...[więcej]

SportoweFakty.pl: " "Czerwień" Sochy ustawiła mecz"

Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 ze Śląskiem Wrocław. Wynik z pewnością bardziej ucieszył przyjezdnych, którzy niemal przez cały mecz musieli grać w liczebnym osłabieniu. Gospodarze atakowali, ale znakomite zawody rozgrywał Kelemen...[więcej]

Źródło: własne