Maciej Makuszewski jest bliski przejścia do Lecha Poznań.

W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu z Lechii Gdańsk - czytamy na sport.pl.
Już na początku przyszłego tygodnia Maciej Makuszewski może pojawić się w Poznaniu. Planowane jest wypożyczenie z opcją wykupu, bowiem skrzydłowy jest związany z trójmiejskim klubem aż do 2020 roku.

Mimo długiej umowy Lechia nie jest zainteresowana tym piłkarzem, dlatego doszła do porozumienia z Lechem w sprawie wypożyczenia, co potwierdził agent piłkarza Mariusz Piekarski. Teraz trwają rozmowy klubu z zawodnikiem, ale nie powinno być problemów z ustaleniem warunków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem już w poniedziałek Makuszewski pojawi się na testach medycznych w poznańskiej klinice Rehasport.

Maciej Makuszewski miałby w ekipie Kolejorza zastąpić Gergo Lovrencsicsa, który nie przedłużył wygasającej umowy. Makuszewski ma na koncie 111 meczów w polskiej ekstraklasie, w której strzelił 17 goli. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do portugalskiej Vitorii Setubal.

Profil Macieja Makuszewskiego

źródło: poznan.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora