W 27 kolejce RWS Investment IV Ligi GKS Kowale pokonał na własnym boisku Lechię II Gdańsk 3:2(0:2). Bramki dla gdańszczan zdobyli Mateusz Cegiełka i Egy Maulana Vikri.

20190417 010 rul 5587

Komentarz trenera Lechii Dominika Czajki:

-Mecz do zapomnienia fatalny stan murawy nie pozwalał nam grać piłka i narzucić swojego tempa gra w zamian za to trzeba było po prostu kopać jak najdalej od swojej bramki i do przerwy gdy mieliśmy połówkę z górki i z wiatrem to udało nam się nawet zdobyć 2 piękne bramki jednak po przerwie to gospodarze którzy lepiej się czuli na tym boisku strzelili nam 3 bramki co prawda po naszych ewidentnych błędach jednak cokolwiek dziś tu było ciężko zrobić . Gratulujemy GKS Kowale wygranego meczu.

27. kolejka RWS Investment IV Ligi

GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 3:2 (0:2)

Bramki: Michał Kowalczyk, Piotr Gierałtowski, Piotr Przybylski - Mateusz Cegiełka, Egy Maulana Vikri

GKS: Krawcewicz - Kustusz, Kowalczyk, Lipski, Sobisz - Przybylski, Waniuga, Kloskowski, Łaszczuk - Kwasny, Gierałotwski (85’ Patok)

Trener: Robert Kugiel

Lechia: Maciej Woźniak - Maciej Marek (46. Rafał Włodarczyk), Mateusz Cegiełka, Filip Dymerski, Adam Kucznier (81. Sebastian Rugowski), Bartosz Kuźniarski, Daniel Mikołajewski, Egy Maulana Vikri (70. Dmytro Posyliuzhnyi), Dominik Rycewicz, (Marcel Wszołek (k) 46. Adam Juszczyński), Karol Landowski

Trener: Dominik Czajka

źródło: Lechia.pl / gkskowale.pl /  własne