lechia

Dzisiaj (tj. 21.07.2011) kolejna odsłona zabawy, w której będzie można wygrać przepyszną mega-pizzę przygotowaną specjalnie dla zwycięzcy przez Pizzerię LIBERO.

W dniu dzisiejszym dostarczymy pizzę osobie mieszkającej w jednej z dzielnic Gdańska: Olszynka, Jasień, Śródmieście(centrum),. Osobę, która dzisiaj (tj. 21.07.2011) wygra zabawę, a będzie przebywała poza wymienionymi wcześniej dzielnicami, zapraszamy po jej odbiór do Pizzerii LIBERO.

Osoba, która jako trzecia w dniu dzisiejszym o godzinie 16.00 prześle na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mail z hasłem: Pizza na słoneczny dzień - wygrywa mega - pizzę. Oprócz hasła należy podać imię i nazwisko, nick ze strony Lechia.net, telefon i adres pod który dostarczymy pizzę. Maile dostarczone przez Was przed godziną 16.00 nie będą brane pod uwagę.

Zabawa przeznaczona jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Lechia.net. Jedna osoba może w danym dniu tylko jeden raz wysłać swoje zgłoszenie. Nagroda będzie dostarczona lub powinna zostać odebrana w dniu emisji konkursu i wytypowania zwycięzcy. W przeciwnym razie przepada.

Po odbiór osobisty pizzy zapraszamy do Pizzerii LIBERO w Gdańsku Oruni, ul. Królowej Jadwigii 137 box 109a do godziny 19.00.