lechia

Pierwsza "wiosenna" kolejka już za nami. Runda, która z pewnością niemile zadziwiła niejedną osobę na pewno uszczęśliwiła bukmacherów, którzy mogli cieszyć się z nieszczęścia innych.

No ale to nie u nas. Dzięki temu, że każdy może wziąźć udział w zabawie za darmo. Jak wygląda sytuacja po pierwszej rundzie "mini" typera Lechia.net? Jaka pierwsza nagroda trafiła do nas...?

Zacznijmy może od nagrody co na pewno bardzo wszystkich interesuje. Dzięki hojności Piotra Pochciał twórcy gry planszowej "Piłkarski Manager", który postanowił ufundować takową grę, mamy pierwszą nagrodę która zapewni zabawę nie tylko Wam, waszym dzieciom ale także znajomym, którzy kochają piłkę nożną.

Po pierwszej kolejce na liderują z dorobkiem 7 punktów Jacek Hukałowicz oraz Mariusz Drużba-Zdybel.

Natomiast trzecie miejsce dzięki zaskakującym wynikom zajmuje aż czterech uczestników: Wojciech Potaszkin, Michał Szefler, Piotr Chistowski oraz Seweryn Jastrzębski.

W naszej zabawie wzięły udział 73 osoby. Jak sami widzicie jeszcze każdy ma szanse na zwycięstwo, ponieważ do końca sezonu pozostało aż 12 kolejek! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy.

Zobacz aktualną tabelę z rankingiem

Przypominam, że typujemy tylko na naszyj stronie na Facebook w odpowiednim temacie.

Nowa kolejka wystartuje w środę o godzinie 16:00. Typowanie będzie możliwe do piątku do godziny 16:00!

Powodzenia!

 

Piłkarski Manager Gra Planszowa

Gra została przygotowana z myślą o miłośnikach sportu, w szczególności futbolu. Piłkarski Manager to jedyna w swym rodzaju gra planszowa łącząca w sobie elementy piłki nożnej i gry ekonomicznej. Każdy z graczy wciela się w rolę managera drużyny grającej w lidze polskiej. Celem gry jest zbudowanie jak najsilniejszego teamu, co pozwoli na osiąganie sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy. Istotnym jest fakt, że w managera można grać w pojedynkę.

 

pilkarski-manager.pl