lechia

Za nami kolejne kolejki Ekstraklasy co za tym idzie również naszej zabawy "Mini" typer Lechia.net, po ośmiu kolejkach dalej nie ma faboryta naszej zabawy.

 

Po ośmiu kolejkach liderem jest Irek Wyrzykowski z dorobkiem 41 punktów, na drugiej pozycji Ryszard Kodymowski tracąc cztery punkt do lidera natomiast trzecie miejsce zajmują Bartek Jasiński wraz z Wojciech Potaszkin tracący do lidera pięć punktów

W naszej zabawie wzięły udział 156 osoby.

Ruszamy z kolejną rudną mini typera wystarczy wejść na nasz kanał FaceBook, następnie w odpowiednim temacie skopiuj listę drużyn i w komętarzu dopisz wyniki.

Przypominamy iż główną nagrodą dzięki hojności Piotra Pochciał twórcy gry planszowej "Piłkarski Manager", który postanowił ufundować takową grę, nagroda która zapewni zabawę nie tylko Wam, waszym dzieciom ale także znajomym, którzy kochają piłkę nożną. Wartość gry to 74,99 zł

Zobacz aktualną tabelę z rankingiem

Przypominam, że typujemy tylko na naszyj stronie na Facebook w odpowiednim temacie.

Nowa kolejka wystartowała dziś o godzinie 17:00. Typowanie będzie możliwe do piątku do godziny 18:00!

Powodzenia!

 

Piłkarski Manager Gra Planszowa

Gra została przygotowana z myślą o miłośnikach sportu, w szczególności futbolu. Piłkarski Manager to jedyna w swym rodzaju gra planszowa łącząca w sobie elementy piłki nożnej i gry ekonomicznej. Każdy z graczy wciela się w rolę managera drużyny grającej w lidze polskiej. Celem gry jest zbudowanie jak najsilniejszego teamu, co pozwoli na osiąganie sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy. Istotnym jest fakt, że w managera można grać w pojedynkę.

 

pilkarski-manager.pl

 

 

 

 

Źródło: Własne.