Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i kończącego się jubileuszowego roku 70-lecia klubu, Lechia Gdańsk postanowiła rozdać 70 choinek posiadaczom karnetów na mecze Biało-Zielonych.

 

W ostatnich dniach piłkarze oraz pracownicy klubu dzwonili do 70 szczęśliwców, by oznajmić im o czekającym na nich ze strony Lechii prezencie. – To nagroda za lojalność i przywiązanie do barw klubowych. Chcieliśmy w ten sposób docenić posiadaczy karnetów na nasze mecze. Zachęcamy do kupowania abonamentów na rundę wiosenną, które są już w sprzedaży – mówi Tomasz Koprowski, Brand Manager Lechii Gdańsk.

 

Niektórym z posiadaczy karnetów choinki były dostarczone osobiście do domu w asyście Biało-Zielonego Mikołaja, klubowej maskotki - Lwa, a także zawodników Lechii.

 

Jak informuje Lechia Gdańsk, reszta z 70 szczęśliwców, poinformowanych wcześniej drogą telefoniczną, Klub zaprasza po odbiór świątecznych drzewek w poniedziałek i wtorek w godzinach 10-16 na Stadion Energa Gdańsk. Zgłaszać się należy do Sekretariatu Stadionu.

 

 

Źródło: Lechia Gdańsk/fot. Lechia.pl