Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 2000/01 II Liga

2000/01 II Liga2000/01 II Liga

Lechia Gdańsk

 Informacje o zespole

III rząd: Bartosz Skierka, Tomasz Michalski, Grzegorz Miłkowski, Robert Kozioła, Tomasz Borowiec, Maciej Kozak, Robert Sierpiński, Piotr Jacyna, Mirosław Feith, Dariusz Preis
II rząd: Marek Latos (masażysta), Lech Kulwicki (II trener), Maciej Lewna, Jacek Cuch, Tomasz Borkowski, Jarosław Chwastek, Krzysztof Pilarz, Piotr Bubiłek, Robert Kugiel, Jarosław Bach, Napoleon Amaefule, Andrzej Zięba, Romuald Szukiełwicz (trener), Marek Bąk (kierownik)
dolny rząd: Krzysztof Rusinek, Karol Piątek, Wojciech Sekuła, Marcin Kubsik, Sebastian Mila, Piotr Zagórski, Marcin Florek


 Bramkarz Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Tomasz Borowiec Tomasz Borowiec 12. kwiecień 1979 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Maciej Kozak Maciej Kozak 10. grudzień 1971 [† 26. lipiec 2015] 1 0 1 0 42 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Pilarz Krzysztof Pilarz 09. listopad 1980 37 37 0 1 3288 0 0 0 0 0 1
 Obrońca Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Jarosław Bach Jarosław Bach 02. sierpień 1981 1 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0
Tomasz Borkowski Tomasz Borkowski 30. listopad 1972 32 31 0 8 2568 0 7 0 0 0 0
Piotr Bubiłek Piotr Bubiłek 08. luty 1981 2 1 1 0 115 0 0 0 0 0 0
Jarosław Chwastek Jarosław Chwastek 03. czerwiec 1975 16 16 0 2 1392 0 5 0 0 0 0
Jacek Cuch Jacek Cuch 25. czerwiec 1973 1 0 1 2 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Czuk Daniel Czuk 25. styczeń 1978 14 14 0 2 1195 0 2 0 0 0 0
Mauro Sérgio da Silva Mauro Sérgio da Silva 24. lipiec 1978 5 4 1 3 313 0 2 0 0 0 0
Piotr Jacyna Piotr Jacyna 08. styczeń 1972 13 11 2 1 1014 0 5 0 0 0 0
Marcin Klaczka Marcin Klaczka 13. sierpień 1973 16 16 0 0 1440 1 3 0 0 1 0
Tomasz Michalski Tomasz Michalski 04. listopad 1977 17 12 5 2 1146 0 6 1 0 0 0
Grzegorz Miłkowski Grzegorz Miłkowski 13. listopad 1977 28 28 0 2 2441 1 6 2 0 0 0
Jacek Pieniążek Jacek Pieniążek 18. kwiecień 1970 8 7 1 1 565 0 1 0 0 0 0
Wojciech Sekuła Wojciech Sekuła 04. maj 1981 1 0 1 0 44 0 0 0 0 0 0
Bartosz Skierka Bartosz Skierka 03. kwiecień 1976 32 28 4 3 2559 1 5 0 0 0 0
 Pomocnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Andrij Danajew Andrij Danajew 01. wrzesień 1979 5 1 4 0 144 0 0 0 0 0 0
Justin Evans Justin Evans 31. styczeń 1977 8 8 0 0 720 0 1 0 0 0 0
Piotr Kasperski Piotr Kasperski 07. marzec 1972 13 13 0 3 1094 0 6 1 0 0 0
Marcin Kubsik Marcin Kubsik 30. wrzesień 1975 18 18 0 4 1522 0 4 0 0 0 0
Sebastian Mila Sebastian Mila 10. lipiec 1982 22 18 4 9 1531 2 1 0 0 0 0
Karol Piątek Karol Piątek 04. lipiec 1982 17 9 8 5 934 0 2 0 0 0 0
Dariusz Preis Dariusz Preis 26. maj 1975 34 34 0 4 2973 6 5 0 0 0 0
Adam Szymura Adam Szymura 12. luty 1974 11 0 11 0 301 0 4 1 0 0 0
Dariusz Wojciechowski Dariusz Wojciechowski 15. listopad 1974 13 13 0 1 1163 4 2 0 0 0 0
Andrzej Zięba Andrzej Zięba 19. sierpień 1969 11 10 1 3 853 1 1 0 0 0 0
 Napastnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Napoleon Amaefule Napoleon Amaefule 26. grudzień 1980 17 5 12 3 678 1 0 0 0 0 0
Adam Fedoruk Adam Fedoruk 11. grudzień 1966 17 9 8 5 842 2 0 0 0 0 1
Marcin Florek Marcin Florek 23. luty 1978 14 4 10 2 536 1 1 0 0 0 0
Marcin Kaliński Marcin Kaliński 28. styczeń 1980 9 6 3 3 523 1 0 0 0 0 0
Robert Kugiel Robert Kugiel 08. wrzesień 1974 26 23 3 15 1801 3 4 0 0 0 0
Tomasz Moskal Tomasz Moskal 08. lipiec 1975 16 15 1 8 1234 6 2 0 0 0 0
Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek 31. lipiec 1981 5 1 4 1 153 1 1 0 0 0 0
Piotr Zagórski Piotr Zagórski 30. listopad 1981 10 2 8 0 364 2 1 0 0 0 0
Marek Zawada Marek Zawada 26. grudzień 1976 15 12 3 6 1048 2 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Data urodzenia Funkcja członka sztabu
Romuald Szukiełowicz Romuald Szukiełowicz Odszedł 10. luty 1949 Pierwszy trener
Stanisław Stachura Stanisław Stachura 22. kwiecień 1941 Pierwszy trener
Lech Kulwicki Lech Kulwicki 02. listopad 1951 Asystent trenera
Witold Kulik Witold Kulik 04. sierpień 1956 Asystent trenera