Już po raz 10. odbędzie się największa i niepowtarzalna halowa impreza piłkarska w Polsce, rozgrywana pod znaną wszystkim miłośnikom futbolu nazwą „Amber Cup”.

Po raz pierwszy miejscem piłkarskiej rywalizacji w turnieju finałowym, będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie - ERGO ARENA - na granicy Gdańska i Sopotu. Gospodarzem turnieju będzie Lechia Gdańsk.

Parkiet ERGO ARENY będzie jedynym miejscem w kraju, gdzie z bliska, w akcji będzie można zobaczyć najlepszych piłkarzy polskiej ekstraklasy, reprezentantów Polski i gwiazdy estrady. Jubileuszowe wydanie imprezy podzielono na dwa etapy. Pierwszy z nich odbędzie się w dniach 11-13 grudnia 2015 roku w kojarzonej z „Amber Cup” Hali Gryfia w Słupsku. Będzie to turniej, w którym rywalizować będą dzieci z rocznika 2007 i młodszych oraz zostanie rozegrany międzynarodowy turniej drużyn seniorskich w kategorii open. Warto zaznaczyć, że zwycięzcy tych turniejów wystąpią w Wielkim Turnieju Finałowym, jaki rozegrany zostanie 9. stycznia w ERGO ARENIE. To właśnie tam amatorzy spotkają się na boisku z zawodowcami. Wszystkich jednak niezależnie od poziomu piłkarskich umiejętności łączy jedno – miłość do piłki nożnej. W Wielkim Turnieju Finałowym oprócz zwycięzców turniejów eliminacyjnych zobaczymy w grze gwiazdy ekstraklasowych zespołów piłkarskich z Polski i reprezentantów
kraju.

W tej chwili obecnej swój udział potwierdziły już takie drużyny, ja: Lechia Gdańsk (gospodarz turnieju), Podbeskidzie Bielsko-Biała, Fabryka Futbolu, Chojniczanka Chojnice, Drutex Bytovia Bytów i inne zespoły ekstraklasy i pierwszej ligi. Obok nich na parkiecie zaprezentują się artyści sceny i estrady. Wielki Turniej Finałowy uświetnią, jak co roku koncerty gwiazd, atrakcje i konkursy dla kibiców. Ambasadorami tegorocznej edycji „Amber Cup” są doskonale znani zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej – Kamil Grosicki, Sebastian Mila i Karol Linetty. Cała impreza odbywać się będzie pod patronatem PZPN, wspiera ją również sam prezes piłkarskiej federacji Zbigniew Boniek.

lechia.net

Amber Cup 2016

Sobota, 9 stycznia godz. 12-20

Sprzedaż biletów rusza w piątek 27 listopada o godz. 10.00

Bilety do nabycia:

  • - sprzedaż internetowa www.eventim.pl
  • - kasa nr 3 w ERGO ARENA, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, oraz w dniach imprezowych
  • - sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Bilety w cenie:
Kategoria I – 49 zł
Kategoria II –35 zł
Kategoria III – 25 zł*
Kategoria IV –20 zł
Kategoria V –15 zł

*Bilet ulgowy 30% (dostępny tylko w kategorii III na miejsca w sektorach 106-110; 117-122) przysługuje:
- dzieciom do lat 16
- młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia – zniżka dostępna po okazaniu ważnej legitymacji w dniu Imprezy

Jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 5 biletów ulgowych (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów (z wyjątkiem biletów ulgowych) na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).
Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego bez gwarancji miejsca siedzącego.

Uwaga!

Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich - Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Biuro Prasowe Lechii Gdańsk