lechia

"Mecz mógł się podobać, było dużo sytuacji podbramkowych, ale nam żadnej nie udało się wykorzystać. Dlatego przegraliśmy" - powiedział po przegranym 0:1 meczu z Widzewem Łódź trener Lechii - Tomasz Kafarski.

Trener Lechii Tomasz Kafarski: - Gratuluję Widzewowi i trenerowi Michniewiczowi zwycięstwa. Mecz mógł się podobać, było dużo sytuacji podbramkowych, ale nam żadnej nie udało się wykorzystać. Dlatego przegraliśmy.


Trener Widzewa Czesław Michniewicz: - Podobnie jak moi zawodnicy jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się wygrać z bardzo dobrym zespołem. Wcześniej narzekaliśmy trochę na brak szczęścia w przegranych meczach, ale dzisiaj to nam szczęście dopisało. Lechia miała więcej sytuacji, jednak determinacja i właśnie szczęście sprawiły, że to my.


Cieszymy się też z tego, że udało się dołączyć do ligowej czołówki, choć jeszcze kilka tygodni temu broniliśmy się przed spadkiem. Na pewno trochę, że nie strzeliliśmy dzisiaj drugiego gola, który przechyliłby na naszą korzyść wynik dwumeczu z Lechią. Jest jednak jeszcze jedna kolejka, w której wiele może się wydarzyć.

Źródło: własne / fot. Mati / sport.onet.pl