Można napisać - wreszcie. Po sześciu porażkach z rzędu drużyna Lechii odniosła zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W środę biało-zieloni pokonali w Sopocie Pogoń Szczecin 3:1 w zaległym meczu 7. kolejki.

Spotkanie toczone było w trudnych warunkach, choć na szczęście nie wiało już tak mocno, jak choćby w nocy. Sędzia uznał, że da radę grać. I graliśmy. To był dobry mecz i pogoda nie miała  większego wpływu na postawę zawodników.

W Lechii wystąpiło wielu piłkarzy, którzy dostawali już szansę w 4-ligowych rezerwach. Widać było tą jakość. Już do przerwy młodzi gdańszczanie prowadzili różnicą trzech bramek. W drugiej połowie przyjezdni potrafili strzelić honorowego gola, ale na nic więcej nie było ich stać.

Sytuacja biało-zielonych w tabeli w dalszym ciągu jest nie do pozazdroszczenia, natomiast być może takie zwycięstwo pozwoli odbić się od dna.

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3:1 (3:0)
Bramki: Sadło (?.), Cieślicki (?.), Kapuściński (?.) - Łukasiak (?.)

Lechia: (skład wyjściowy) Mikułko - Kapuściński, Brylowski, Nowakowski, Zagraba - Cieślicki, Rakowski, Sumiński, Koperski, Niewiadomski - Sadło.

Pogoń: (skład wyjściowy) Łęgowski - Rezaeian, Żurawski, Delner, Białczyk - Grzelka, Smolarczyk, Zaleskij, Łukasiak, Rybicki - Samborski.