Jakub Kałuziński z dniem 30 czerwca przestał być zawodnikiem Lechii Gdańsk. We wtorek za pośrednictwem Instagrama pożegnał się z klubem i kibicami. 'To była przyjemność być częścią tego klubu. Dziękuje również Kibicom za wsparcie, które okazywaliście w dobrych momentach, ale co najważniejsze w tych gorszych. Gdańsk i Lechia będą zawsze moim domem' - napisał.

Kałuziński to wychowanek Lechii Gdańsk. W pierwszym zespole wystąpił łącznie w 67 spotkaniach, zdobył trzy bramki i zanotował pięć asyst.

"Niedawno zakończył się pewien etap w moim życiu. Spędziłem w Lechii 15 lat, w których spełniałem marzenia sześcioletniego chłopaka przychodzącego pierwszy raz na trening. Każda możliwość założenia biało-zielonej koszulki była dla mnie wielkim zaszczytem
Chciałbym podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej drodze, Trenerom, Pracownikom klubu i Zawodnikom, z którymi dzieliłem szatnię. To była przyjemność być częścią tego klubu. Dziękuje również Kibicom za wsparcie, które okazywaliście w dobrych momentach, ale co najważniejsze w tych gorszych.
Gdańsk i Lechia będą zawsze moim domem
Jeszcze raz dziękuje i do zobaczenia" - napisał 20-latek na Instagramie.

 

źródło: Instagram