14 stycznia swoje 65. urodziny obchodzi trener drużyny Oldbojów Lechii Gdańsk Jerzy Jastrzębowski.

Jerzy Jastrzębowski to były piłkarz i trener Lechii Gdańsk. Jako szkoleniowiec prowadził Biało-Zielonych w Ekstraklasie, a także sięgał z nimi po Puchar Polski w 1983 roku. Jastrzębowski prowadził również gdańską drużynę w dwumeczu z Juventusem Turyn w Pucharze Zdobywców Pucharów. Obecnie trener Jerzy Jastrzębowski opiekuje się drużyną Oldbojów Lechii.

Trenerowi Jerzemu Jastrzębowskiemu życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym i jak najwięcej sukcesów z Oldbojami Lechii.

Profil Jerzego Jastrzębowskiego

Zapraszamy przy okazji urodzin trenera Jastrzębowskiego do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego turnieju Amber Cup 2016, podczas którego prowadzony przez niego zespół Oldbojów Lechii Gdańsk zmierzył się z Wisłą Kraków, w barwach której nie brakowało dawnych gwiazd krakowskiego zespołu, m.in. Tomasza Frankowskiego, Kamila Kosowskiego, Tomasza Kłosa czy Olgierda Moskalewicza.

Oldboje Lechii w meczu z Wisłą zagrali w składzie: Dariusz Gładyś, Piotr Opuszewicz, Robert Sierpiński, Dawid Banaczek, Tomasz Dawidowski, Maciej Kalkowski, Krzysztof Brede, Lech Kulwicki, Paweł Pęczak, Marcin Kubsik, Jacek Manuszewski, Janusz Melaniuk, Zenon Małek. Gościnnie w barwach Oldbojów Lechii wystąpił dyrektor zarządzający gdańskiego klubu Maciej Bałaziński.

W tym pokazowym spotkaniu rozegranym podczas 10. Amber Cup w Ergo Arenie Oldboje Lechii Gdańsk ulegli Wiśle Kraków 2:4. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli Marcin Kubsik i Janusz Melaniuk.

[fot. Grzegorz Radtke]

{joomplucat:2154 limit=6|columns=3}

 

Zobacz całą galerię zdjęć

 

Źródło: lechia.pl/własne