Lechia Gdańsk zostaje na Polsat Plus Arenie. Klub poinformował o uzgodnieniu warunków współpracy z operatorem stadionu. -  Miejsce Lechii jest na stadionie Polsat Plus Arena i dzisiaj możemy już oficjalnie ogłosić, że mecze w Fortuna I Lidze będą się odbywały na najpiękniejszym stadionie w Polsce. Udało nam się utrzymać warunki umowy, która była podpisana wcześniej z małymi korektami - powiedział prezes Zbigniew Ziemowit Deptuła.

 - Miejsce Lechii jest na stadionie Polsat Plus Arena i dzisiaj możemy już oficjalnie ogłosić, że mecze w Fortuna I Lidze będą się odbywały na najpiękniejszym stadionie w Polsce. Udało nam się utrzymać warunki umowy, która była podpisana wcześniej z małymi korektami. Bardzo dziękuję operatorowi stadionu za twarde, ale też bardzo owocne negocjacje. Mam nadzieję, że współpraca pomiędzy nami będzie miała wymierne korzyści dla obu stron. Naszym celem jest tworzenie widowisk i dzisiaj bardzo ważny krok udało się w tym kierunku wykonać – powiedział Prezes Zarządu Lechii Gdańsk, Zbigniew Ziemowit Deptuła.
 

Zakończyliśmy proces rozmów, którego efektem jest ustalenie zasad  współpracy na kolejny sezon. Warunki zostały zaakceptowane ze zrozumieniem wzajemnych potrzeb i ograniczeń. Organizacja meczu w Ekstraklasie czy w I lidze z perspektywy obiektu wymaga takich samych działań, dlatego warunki finansowe nie uległy zmianie. Po tych uzgodnieniach możemy wspólnie budować kolejne projekty oraz wspierać klub w realizacji jego celu, jakim jest awans do Ekstraklasy – powiedział Prezes Arena Gdańsk Operator, Paweł Buczyński.

źródło: lechia.pl