Dzień po meczu o Superpuchar Polski, a więc w najbliższą niedzielę wszyscy widzimy się na Ołowiance, gdzie odbędzie się prezentacja drużyn Lechii. Ujrzymy również stroje na nadchodzący sezon. Start o godz. 17.

Przez ostatnie tygodnie piłkarze pierwszego zespołu pracowali na zgrupowaniach w Cetniewie, żeby dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu. Biało-zieloni rozgrywki zainaugurują dzień wcześniej, 13 lipca, spotkaniem o Superpuchar Polski w Gliwicach z drużyną aktualnego mistrza - Piastem. Pierwszy mecz na Stadionie Energa Gdańsk rozegrają 25 lipca w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy.

Szansę przywitania się z kibicami dostaną nowi zawodnicy Lechii - Zarko Udovicić, Maciej Gajos, Paweł Żuk i powracający do Gdańska Mario Maloca.

Na scenie zaprezentują się trenerzy i piłkarze Akademii Lechii Gdańsk, a także nasze piłkarki z sekcji żeńskiej, które dołączyły do nas niedawno.

Po oficjalnej części prezentacji, w trakcie której przedstawiona zostanie sylwetka każdego zawodnika, będzie czas na autografy, wspólne zdjęcia i bezpośrednie rozmowy z piłkarzami. Klub razem ze swoim sponsorem technicznym firmą New Balance przygotował dla swoich fanów również upominki, które będzie można otrzymać tego dnia na Ołowiance.

Podczas prezentacji na scenie wystąpi także znany wielu kibicom Lechii Gdańsk raper Kamil Stanek "Silver", który znany jest z takich utworów jak "A My Swoje", "Władcy Północy", "Tworzymy Historię" czy "Duma Trójmiasta".

Będziecie także mogli kupić pamiątki klubowe na oficjalnym stoisku Lechii, przygotowane zostaną też plakaty drużyny, na których będzie można później zdobyć autografy trenerów i piłkarzy.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora