Od dziś możecie kupować karnety na rundę jesienną lub cały sezon 2019/20 na mecze biało-zielonych. 

Kupując karnet na cały sezon zyskujesz minimum 6 spotkań za darmo, w tym mecz w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy oraz domowe mecze w Totolotek Pucharze Polski (do ćwierćfinału włącznie). Oznacza to, że kupując karnet na sezon 2019/2020 oszczędzasz minimum 30% - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Oczywiście nie do końca jest to prawda, bo tylko najstarsi górale pamiętają kiedy Lechia zagrała mecz w Pucharze Polski na własnym stadionie. 

Tym niemniej, ceny karnetów na sezon 2019/20 prezentują się następująco:

Jest jeszcze opcja zakupu karnetu na samą rundę jesienną. Oznacza to dwa mecze gratis oraz 50% zniżki na bilety na mecze kwalifikacji Ligi Europy i Totolotek Pucharu Polski (do ćwierćfinału włącznie).

 

Karnety kupisz przez internet na stronie bilety.lechia.pl. Możesz skorzystać także ze stacjonarnych punktów sprzedaży. 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Lechii, natomiast wiemy, że posiadacz karnetu na sezon 2019/20 może go przekazać dowolnej osobie pięć razy w ciągu sezonu, w przypadku karnetów na jesień 2019 takich przekazań może być maksymalnie trzy. Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów na poprzedni sezon i wiosnę 2019 do 22 lipca, z kolei sprzedaż karnetów trwa do meczu z Lechem Poznań (weekend 14 września).

Jak wygląda sprawa pojedynczych biletów na mecze biało-zielonych?

Warto podkreślić, że bilety na mecze z Arką Gdynia, Legią Warszawa i Lechem Poznań będą droższe o dziesięć złotych (kategoria I - normalny, kategoria II - normalny i ulgowy) i pięć złotych (kategoria I - ulgowy).

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora