Dyrektor Akademii Lechii Gdańsk, Paweł Wolański przedłużył współpracę z klubem o kolejne cztery lata. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy mieć w Klubie takiego szefa Akademii jak Paweł – osobę, która podziela naszą wizję rozwoju i z którą zamierzamy wspólnie ją realizować, stosując najwyższe standardy pracy - powiedział prezes zarządu Paolo Urfer.

Paweł Wolański jest dyrektorem klubowej Akademii od 1 lutego 2022 roku. Niedawno podczas konferencji prasowej podsumowującej rozgrywki 2022/23 mówił m.in. o swojej wizji przyszłości, planie na rozwój młodych piłkarzy oraz budżecie Akademii. Teraz klub zdecydował się prolongować umowę Wolańskiego o cztery lata. 

To dla mnie ogromny zaszczyt, że powierzono mi dalszą misję budowania Akademii Lechii Gdańsk. Chciałbym podziękować nowemu Prezesowi Paolo Urferowi, że obdarzył mnie tak dużym zaufaniem. Zbieżność tego, jak widzimy rozwój Akademii jako całości organizacji oraz młodego człowieka jako jednostki, pozwala nam patrzeć z dużym optymizmem na najbliższe lata w perspektywie rozwoju Akademii. Jestem pewien, że wspólnie zbudujemy miejsce, które na każdym polu będzie konkurencyjne w Polsce - przyznał po prolongowaniu konctraktu Wolański cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

źródło: lechia.pl